POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj wydarzenie Dodaj relację Rejestracja Logowanie  

 KALENDARZ
INSTYTUCJE KULTURY ▼ KATEGORIE WYDARZEŃ ▼ WYDARZENIA KRONIKA RELACJE NASZ PATRONAT DNI BEZPŁATNE W MUZEACH


  ARCHIWUM  
Kategorie wydarzeń
 
Film
Kabaret
Literatura
Muzyka
Plastyka
Sport
Taniec
Teatr
Wystawy różne
Wydarzenia inne
 
Bezpłatne

Dla dzieci

Wspólne: dla dzieci i dorosłych

Dla seniorów

Festiwale

Biznesowe

Klubowe

Odbywające się online
 
 
05-04-2019       
WYDARZENIE ARCHIWALNE, już zakończone
Dlaczego warto czynić dobro? Panel inspirujący
ZAPRASZA
"Dziś w Krakowie" - Portal Kraków Zaprasza
http://www.Krakow.zaprasza.eu
miejsce:
Kraków, ul. Golikówka 12
20:30 – 21:30
BEZPŁATNE
» Wydarzenia inne
#ReInspire to cztery wystąpienia osób, które podzielą się swoim doświadczeniem, wiedzą i zainspirują swoimi historiami czynienia dobra. Każdy z prelegentów w 15 minut opowie o swojej misji i pasji, którą realizuje w niesamowity sposób w Krakowie i nie tylko. Różne osoby, różne obszary działań, różne historie, które skłaniają do refleksji i motywują do działania w swoim otoczeniu.

WSTĘP ZA DARMO

Zaproszeni goście:

Maciej Myśliwiec - Specjalista w zakresie komunikacji i social media. Na co dzień pracuje w Biurze Prasowym Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, gdzie obsługuje media społecznościowe Uczelni. Właściciel firmy Social Sky, która obsługuje firmy w zakresie komunikacji zewnętrznej i social media. Socjolog i medioznawca, w latach 2009-2016 związany z Wydziałem Humanistycznym AGH. Wykładowca na studiach podyplomowych, gdzie prowadzi zajęcia z komunikacji w mediach społecznościowych, metod analizy grupy docelowej i marketingu rekrutacyjnego. Prowadzi szkolenia dla firm oraz organizacji pozarządowych z zakresu tworzenia strategii komunikacyjnych i budowania społeczności. Praktyk NGO, członek zarządu Stowarzyszenia WZMACNIACZ.org. Prywatnie mąż swojej Żony, ojciec czwórki kotów i pasjonat podboju kosmosu.

Jurek Konieczny - Były milicjant i alkoholik, mąż lekarki, która wygrała proces karny wytoczony przeciwko niej za wypisanie darmowych recept bezdomnym. Połączyła ich miłość od pierwszego wejrzenia, która dała im nie tylko nadzieję na wielką zmianę, ale też gotowość, by tą miłością dzielić się z innymi. Zaczęli wspólnie chodzić na Dworzec Główny, schodzić do kanałów, na klatki schodowe - do ludzi, których świat już dawno skreślił i odrzucił. Zaczęli od rozdawania kanapek i herbaty bezdomnym, ale wiedzieli, że to nie wystarczy. Poświęcili całe swoje życie, by nieść pomoc i opiekę najbiedniejszym. Stworzyli społeczność Dom Łazarza, w której zapewniają nie tylko wyżywienie, ciepłe ubrania, ale akceptację, rozmowę i miłość.

Michał Slawik - Obecnie prowadzi Misję Pokoleń, zajmuje się także poradnictwem chrześcijańskim i szkoleniami z umiejętności interpersonalnych. Jako psycholog zaczynał jako terapeuta osób chorych na depresję i schizofrenię, dzieci z zaburzeniami zachowania i cierpiących na anoreksję, potem był psychologiem sądowym, trenerem w jednej z firm szkoleniowych, aby w końcu prowadzić własną poradnię. Przez wiele lat prowadził również badania z zakresu fizyki kryształów molekularnych i zachowań pojedynczych cząsteczek w matrycach. Jak często podkreśla część serca pozostawił na Tajwanie, gdzie mieszkał z rodziną prawie 3 lata.

Paulina i Jakub Kuzynin - liderzy katowickiej grupy studenckiej ''Studnia'', którą prowadzą w swoim lokalnym kościele. ''Studnia” to miejsce tworzone przez i dla studentów oraz młodych dorosłych, którzy chcą szukać głębiej. Co więcej, jej celem jest dawanie przestrzeni na budowanie relacji z innymi oraz przede wszystkim przyjaźń z Tym, który jest jej twórcą. Podczas ReInspire opowiedzą nam w jaki sposób można przekazywać innym dobro wykorzystując mury swojego kościoła. Oprócz prowadzenia „Studni”, Paulina i Kuba są czynnymi muzykami, których można spotkać na wielu konferencjach chrześcijańskich w Polsce.
https://www.facebook.com/events/2116241445119980/
Miejsce:
Kraków, ul. Golikówka 12
Godz.
20:30 – 21:30
WYDARZENIE ARCHIWALNE, już zakończone

 
 

BIBLIOTEKI  |  CENTRA KULTURY  |  GALERIE  |  KABARETY  |  KINA  |  KLUBY  |  MUZEA  |  MUZYCZNE  |  SPORT  |  STOWARZYSZENIA  |  TANECZNE  |  TEATRY  |  INNE


Dodaj wydarzenie    |    Dodaj relację    |    Rejestracja  |  Logowanie


 Copyright © 2002-2020


Polskie Niezależne Media
 

 O patronacie medialnym    |    Kontakt z Redakcją

 Serwis Dziś w Krakowie jest w całości finansowany przez Fundację Promocji Kultury