POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj wydarzenie Dodaj relację Rejestracja Logowanie

 KALENDARZ
INSTYTUCJE KULTURY ▼ KATEGORIE WYDARZEŃ ▼ WYDARZENIA RELACJE NASZ PATRONAT DNI BEZPŁATNE W MUZEACH  ARCHIWUM  
RELACJE
Globalne zmiany są napędzane przez jednostki. Za nami Talk’N’Roll
« start     02-11-2023
Globalne zmiany są napędzane przez jednostki. Za nami Talk’N’Roll

W Krakowie odbyła się 7. edycja konferencji Talk’N’Roll, zorganizowanej przez pracowników firmy Sabre, globalnego giganta technologicznego z branży podróżniczej. Konferencja skupiła się na motywacji do tworzenia i kreatywnego kształtowania przyszłości.

Krakowskie muzeum Manggha wypełniło się uczestnikami, którzy przyszli posłuchać prelegentów zaproszonych na 7. edycję Talk’N’Roll. W tym roku tematem wydarzenia było hasło „Tomorrow Starts With Us” – „Jutro Zaczyna Się Od Nas”. Inspiracyjne spotkanie skupiło się na roli jednostek w napędzaniu zmian w swoich organizacjach i społecznościach.

W agendzie Talk'N'Roll znalazły się różnorodne prezentacje i przemówienia, które dotykały szerokiego spektrum tematów i perspektyw. Na scenie swoje prelekcje wygłosił m.in. dyrektor Zarządu Transportu Publicznego, Łukasz Franek, który omawiał, jak technologia reformuje komunikację miejską. Aleksandra Pasich, pilotka i inżynier lotniczy, opowiadała o swojej fascynującej karierze w lotnictwie. Erin Nickerson, Konsul Generalna USA w Krakowie, przedstawiała wizję globalnej dyplomacji opartej na relacjach z biznesem.

Naszym głównym celem podczas organizacji tego wydarzenia jest ciągła próba obalenia stereotypu związanego z pracownikami IT, który sugeruje, że są oni zazwyczaj zamknięci wokół ekranów komputerów, introwertyczni i niewspółcześni. Staramy się zmieniać takie przekonania, eksponując ich niesamowite zainteresowania, pasje oraz ich zdolność do dzielenia się wiedzą. Całe wydarzenie jest tworzone przez nas samych, a prace nad kolejnymi edycjami rozpoczynają się praktycznie zaraz po zakończeniu ostatniego wystąpienia - mówi Magdalena Gondek, główna organizatorka konferencji Talk’N’Roll z Sabre.

Uczestnicy Talk’N’Roll mogli też usłyszeć Sylwię Królikowską, znaną jako "superniania liderów" i wpływowa postać polskiego LinkedIna. W swojej prelekcji podkreślała znaczenie synergii między różnymi pokoleniami i potrzebę empatii. Kolejnym bardzo ciekawym wystąpieniem, które rozgrzało publiczność, było to przygotowane przez Janinę Bąk. Pisarka i blogerka omówiła błędy poznawcze związane z korzystaniem z danych statystycznych.

Konferencja Talk’N’Roll - nowa dawka inspiracji

Talk’N’Roll kontynuuje misję zmieniania stereotypowego wizerunku branży IT, prezentując pracowników tej branży jako pasjonatów otwartych na nowe pomysły. Na co dzień organizatorzy konferencji - pracownicy Sabre tworzą rozwiązania IT dla firm z branży turystycznej, w tym linii lotniczych, hoteli, biur podróży oraz innych dostawców usług.
  

 
miejsce wydarzenia:

 

https://talknroll.pl/

ZOBACZ
PROPOZYCJE NA DZIŚ »

 
 

Leśne działania w leśnej bazie.


Globalne zmiany są napędzane przez jednostki. Za nami Talk’N’Roll


Zakończyła się XII edycja Szkoły św. Rocha


Już po odpuście ku czci św. Rocha z obrzędem błogosławieństwa zwierząt w Mikstacie -relacja


Nagroda Europejskiego Dziedzictwa dla MCK


Szkolenie Kadr Narodowych w Speed-ballu.


AKTYWIZACJA TURYSTYCZNA W REJONIE BESKIDU MAKOWSKIEGO


Brązowe medale reprezentacji w speed-ballu.


"Przemijanie" w Teatrze Stygmator z cyklu POEZJA NA KAZIMIERZU


Wielkie zwycięstwo zawodników Sportowni.


Słodki Wawel Truck podbił serca mieszkańców Krakowa


Nowe Czyżyny wspierają młodych kajakarzy

 Copyright © 2002-2024


Polskie Niezależne Media
 
Kontakt z Redakcją