Stowarzyszenie Pomocna Dłoń serdecznie zaprasza do Poradni na ul. Sudolskiej 16 na bezpłatne zajęcia relaksacyjne, które odbędą się w piątek 10 lipca o godz. 17.00 i potrwają ok. godziny. W trakcie spotkania skupimy się na uzyskiwaniu stanu odprężenia oraz na radzeniu sobie ze stresem i niepokojem.
Zajęcia relaksacyjne będą polegać na uzyskaniu stanu wzmożonej koncentracji, co może pomóc w osiągnięciu rozluźnienia, obniżeniu poziomu stresu, zwiększeniu kreatywności. Jest to stan większej czujności i wrażliwości na to, co pod wpływem sugestii prowadzącego może pojawić się we własnym umyśle. Dzięki nim można eksplorować swoją psychikę, czy uporać się z różnymi uciążliwymi problemami. Dzięki powtarzaniu zwiększa się także ich skuteczność.
Po spotkaniu nastąpi wspólne omówienie uczuć, myśli i obrazów, które mogły pojawić się w ich trakcie.
Zajęcia są bezpłatne, jednak ze względu na duże zainteresowanie oraz limit miejsc obowiązuje rejestracja w recepcji Poradni lub pod numerem telefonu 12 418 05 34. W razie pytań, zapraszamy do kontaktu.
Warsztaty poprowadzi Paulina Kubś.
Paulina jest absolwentką Psychologii na Wydziale Filozoficznym Uniwersytetu Jagiellońskiego. Ukończyła szkolenie z Podstaw Psychoterapii Psychoanalitycznej w Krakowskiej Szkole Psychoterapii Psychoanalitycznej oraz z Podstaw Hipnozy, który był realizowany przez Towarzystwo Hipnozy i Badań nad Hipnozą w Krakowie.
Obecnie jest w trakcie 4-letniego kursu z Psychoterapii w Ośrodku Psychoterapii Systemowej w Krakowie, który upoważnia ją do ubiegania się o certyfikat psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.
Już w trakcie studiów zaczęła zdobywać doświadczenie zawodowe na różnych praktykach i stażach. W ramach Koła Studenckiego miała indywidualny kontakt z pacjentami z Oddziału Zaburzeń Osobowości w Szpitalu Specjalistycznym im. Józefa Babińskiego w Krakowie. W Centrum Zdrowia Psychicznego w Krakowie brała udział w terapii grupowej i indywidualnej pacjentów chorujących na depresję. W Ośrodku Psychoterapii DDA (filia KCTU) uczestniczy w terapii grupowej oraz prowadzi różnego rodzaju treningi, warsztaty oraz zajęcia psychoedukacyjne.
Bliskie jest jej podejście eklektyczne w pracy terapeutycznej, choć przede wszystkim opiera się na systemowym oraz psychodynamicznym rozumieniu problemów pacjenta.
Od lat bierze udział w różnego rodzaju seminariach i konferencjach oraz nieustannie podnosi swoje kwalifikacje.
|