Strona Główna
 

 
ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
 
- OGŁOSZENIA

FIRMY ► | NOCLEGI | RESTAURACJE | PRZYJĘCIA | URODA | ZDROWIE
Ogłoszenia - OFERUJĘ »  + Dodaj ogłoszenie  
OFERUJĘ
Wpisz szukane słowo lub frazę.   
Antyki, Sztuka
Biuro, Języki obce
Budownictwo
Dla dzieci
Dom, Ogród
Edukacja, Kursy, Szkolenia
Elektronika i AGD
Finanse, Ubezpieczenia
Gastronomia
Książki, Poligrafia
Motoryzacja
Muzyka, Film
Narzędzia, Maszyny
Nieruchomości, Lokale
Odzież, Obuwie
Praca
Prawo
Transport
Turystyka, Sport
Uroczystości, Śluby
Uroda, Zdrowie
Zwierzęta

 » Zwierzęta

Findus - rewelacyjny, wychowany w domu psiak!
tel.
adopcja
Wiek: 4 lata (lipiec/sierpień 2020)
Waga: 21 kg
Szczepiony, odrobaczony, wykastrowany.

Findus to pies znaleziony jako 6 miesięczny dzieciak na ulicy. Wie, na czym polega bycie psem - uwielbia węszyć, eksplorować naturalny świat, gryźć patyki i przeżuwać inne znaleziska. Do tej pory Findus żył w dużym mieście - w takich warunkach nie ma jednak możliwości korzystania z pieskiego życia pełną mocą. Ciasne przestrzenie, miejski zgiełk i pęd życia powodują u niego stres i niepokój, dlatego szukamy Findusowi domu na uboczu, chętnie z drugim czworonogiem.
Findus jest świetnym kompanem życia - chętnie wskakuje do auta i dobrze znosi jazdę nawet w dalekie podróże, jest nauczony czystości i zawsze cierpliwie czeka aby załatwić potrzeby na spacerze. Potrafi zostawać sam w domu i nic nie niszczy. W nowym miejscu zachowuje się jak ciekawe dziecko, musi wszędzie zajrzeć, potem jest raczej nieśmiały, wycofany. Bardzo się pilnuje, nawet spuszczony na otwartym terenie. mNa spacerach nie ciągnie na smyczy.
Findus jest psem, który w przeszłości miał złe doświadczenia z ludźmi. Nie jest więc psem wylewnym, w pierwszym kontakcie z nową osobą zachowuje dystans i potrzebuje czasu, zeby zaufać. Gdy zdobędziemy jego zaufanie to dopuści nas do swego świata - współpracuje podczas spacerów, reaguje na komendy i już wie, że człowiek bywa super.
Findus jest bardzo pojętny, aktywny i energiczny - idealny byłby dom, w którym psiemu doświadczeniu towarzyszy też cierpliwość, uważność na sygnały wysyłane przez psa i wspólna praca nad zaspokajaniem psich potrzeb aktywności fizycznej i intelektualnej, tak! - intelektualnej. Findus Wam pokaże, że może nie każdy pies nadaje się do miasta, bo za wiele stresu ono z sobą niesie, ale na pewno nadaje się do towarzyszenia człowiekowi krok w krok! Potrzebuje tylko czasu i wyrozumiałości oraz doświadczonego przewodnika.
Szukamy dla niego domu, najchętniej ze spokojnym, ufnym i zrównoważonym psem, który zostanie kompanem i nauczycielem życia.
Findus przebywa w centrum Polski.

Jeśli masz jakieś pytania o naszego wspaniałego Findusa, dzwoń 608 220 533 lub 796 701 212
20-02-2024

 Dodaj ogłoszenie
 
 Copyright © 2002-2024 KRAKÓW ZAPRASZA Kontakt z Redakcją
     
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone w ogłoszeniach.