POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj wydarzenie Dodaj relację Rejestracja Logowanie  

 KALENDARZ
INSTYTUCJE KULTURY ▼ KATEGORIE WYDARZEŃ ▼ WYDARZENIA RELACJE NASZ PATRONAT DNI BEZPŁATNE W MUZEACH


   
Kategorie wydarzeń
 
Film
Kabaret
Literatura
Muzyka
Plastyka
Sport
Taniec
Teatr
Wystawy różne
Wydarzenia inne
 
Bezpłatne

Dla dzieci

Wspólne: dla dzieci i dorosłych

Dla seniorów

Festiwale

Biznesowe

Odbywające się online
 
 
15-11-2019     - 30-11-2019  
WYDARZENIE ARCHIWALNE, już zakończone
Odwany Festiwal Kreatywnoci
ZAPRASZA
Ośrodek Kultury im. Cypriana Kamila Norwida
os. Górali 5
31-959 Kraków
tel. 12 644 27 65
fax. 12 644 27 65 wew.13
http://www.okn.edu.pl
sekretariat@okn.edu.pl
miejsce:
ARTzona Orodka Kultury Norwida, os. Grali 4, Krakw.
BEZPŁATNE
» Wydarzenia inne
Odwany Festiwal Kreatywnoci dla tych, ktrzy wierz, e nigdy nie jest za pno na twrcze ycie.
15 30 listopada 2019
ARTzona, os. Grali 4.

Kreatywni i szczliwi ludzie to tacy, ktrzy zdecydowanie id w kierunku swoich marze, yj yciem jakie sobie wyobrazili.
Wierzymy, e kady ma w sobie ogromny potencja!
Jeli tylko zechce, przy uyciu odpowiednich technik i narzdzi moe odnale wasn ciek, odkry talenty oraz przezwycia obawy.

Dlatego jeli:
- szukasz wasnej drogi lub sposobu ekspresji,
- chcesz wprowadzi w swoim yciu zmian, ale si boisz,
- stawiasz pierwsze kroki jako artysta,
- chcesz odnale pasj, ktra nada yciu sens i nasyci je radoci i piknem,
- tworzysz i chcesz zacz zarabia na swojej pasji,

to Odwany Festiwal Kreatywnoci przeprowadzi Ci przez seri warsztatw, wykadw, spotka, na ktrych bdziesz mg/moga bezpiecznie i przy wsparciu specjalistw z dziedziny arteterapii, psychoterapii, artcoachingu, oraz artystw, instruktorw i doradcy zawodowego, porusza si swobodnie szukajc drogi wgb siebie by odzyska kontakt z wasn intuicj. Poznasz sposoby jak usun przeszkody blokujce kreatywno, jak si odway i ruszy z miejsca. Poznasz praktycznie proces tworzenia i rodowisko artystw, oraz jak artyst si sta, nawet tym zawodowym.

Niezalenie czy jeste amatorem czy profesjonalist. Tworzysz, tworzye/a, lub dopiero zamierzasz tworzy. Warsztaty zostay dobrane w taki sposb by wspiera Ci na kadym etapie Twojej drogi. Moesz skorzysta z pojedynczych spotka lub zdecydowa si na intensywny maraton z ogromn dawk wiedzy.
Zapisy do 24 padziernika pod adresem: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScc7gmfkNxMAxyoe8QlDIIWg2YC4kqdHdipHQ0PrHECvR4tpw/viewform
Ilo miejsc ograniczona. Wstp wolny. O przyjciu na warsztaty poinformujemy mailowo.

PROGRAM FESTIWALU:
15 listopada, pitek, godz. 18:00-21:00
OTWARCIE FESTIWALU / Wernisa wystawy Droga artysty.

16 listopada, sobota, godz. 10:00-13:00 DELIKATNE KROKI PRZEAMUJ OPR warsztat inspiracyjno-rozwojowy. Prowadzenie: Sylwia Nikko Biernacka. Celem warsztatw jest rozpoznanie rda oporu, przyjrzenie si temu, jak przejawia si w yciu, przetransformowanie go z wroga w przyjaciela.
Warsztat jest dedykowany osobom w procesie przemiany.
Tym, ktre utkny w martwym punkcie i czuj si zagubione.
Tym, ktre chc zmiany i nowych jakoci w swoim yciu.
Chc wej na ciek twrczego ycia lecz boj si.
Boj si ruszy do przodu - chocia podskrnie czuj, e nadszed ich czas.
S w impasie zwizanym z kryzysem yciowym.

Po warsztacie:
zyskaj wiksz wiadomo tego, co dzieje si w ich yciu i dlaczego pojawi si w nim opr,
naucz si z czuoci dla siebie rozpoznawa rdo oporu, jego objawy i zajm si nimi w najlepszy dla siebie sposb,
opracuj 4 tygodniowy plan wyjcia z martwego punktu,
z odwag sign po nowe.

Sylwia Nikko Biernacka inspiratorka, fotografka, trenerka, tutorka, liderka i innowatorka spoeczna

17 listopada, niedziela, godz. 10:00 14:00 DROGA DO SIEBIE projekt, ktry czy arteterapi i psychoterapi. Prowadzenie: Iwona Centka i Kasia Czajkowska.
Arteterapia wspiera rozwj poprzez twrcz wolno i ekspresj, inspiruje do dziaania, wprowadza w wiat artystycznych poszukiwa, wyraania i poznawania siebie, daje poczucie sprawstwa. Psychoterapia natomiast porzdkuje, pilnuje bezpiecznej struktury, wspiera ukadanie tego, co zaprosilimy do wiadomoci, pomaga interpretowa, zrozumie lub inicjuje tradycyjn komunikacj terapeutyczn. Kady czowiek ma w sobie potencja, ktry pozwala si rozwija i stawa coraz lepsz wersj siebie.

Warsztat Droga do siebie zaprasza do zatrzymania si i sprawdzenia czego potrzebujemy, dokd prowadzi Nas Nasza droga? Jaka forma twrcza sprawia, e budzi si w Nas radosne dziecko i kreatywny wolny dorosy?

Warsztaty dla osb poszukujcych rwnowagi, odskoczni od codziennoci, chccych lepiej pozna siebie, przyjrze si jak funkcjonuj w relacji ze sob, innymi i wiatem, pragncych wzmocni jako swojego ycia poprzez kontakt ze sztuk oraz wgld terapeutyczny. Poruszone zostan tematy uniwersalne: stawianie granic, cele, nasze korzenie, zasoby, marzenia, zwizki i tym podobne. Wykorzystamy techniki malarskie, choreoterapii, dramaterapi, muzyk. Wanym aspektem zaj bdzie omawianie prac, a co za tym idzie wgld terapeutyczny.

Iwona Centka - psychoterapeutka, doradca zawodowy, wspwacicielka Instytutu Rozwoju Osobistego Sens.
Kasia Czajkowska - z wyksztacenia pedagog kulturoznawca, w yciu fotografka i arteterapeutka, w nieustajcym procesie przemiany.

17 listopada, niedziela, 14:30-16:00 KONSULTACJE Z DORADC ZAOWODOWYM. Prowadzenie: Iwona Centka.
Konsultacja zawodowa to pierwsze spotkanie z dowiadczonym doradc zawodowym. Bynajmniej nie jest to pena diagnoza zawodowa, ktra jest zoona i trwa wiele godzin.
Gwnym celem spotkania jest rozpoznanie potencjau danej osoby i wyznaczenie kierunku zawodowego, wsparcie w nakreleniu planu dalszych dziaa.

W przyjaznej atmosferze konsultant pomoe rozwia wtpliwoci, przyjrze si lkom, ktre dotycz rynku pracy i wymarzonej kariery. Dziki temu podczas konsultacji mona si zorientowa, czy wiedza i kompetencje danej osoby s wystarczajce, czy moe jednak warto podnie kwalifikacje lub wzmocni i rozwin si w wybranym obszarze.
Rozmowa z konsultantem pomoe wskaza potencjalne warunki rozwoju kariery oraz zorientowa si, czy dana osoba potrzebuje pogbionej diagnozy zawodowej z doradc zawodowym.

18 listopada, poniedziaek, godz. 16:30-20:30 PODSTAWY FOTOGRAFII Z ELEMENTAMI ATTETERAPII. Prowadzenie: Kasia Czajkowska.
Warsztat o charakterze inspirujco pobudzajcego wstpu do przygody, jak moe sta si fotografia czy arteterapia, ktre mona rozumie na wiele sposobw. Prcz technicznych podstaw fotografii pokazane zostan jej moliwoci jako formy pomocy w odreagowaniu stresu, lepszego samopoznania, dystansu do rzeczywistoci, wikszej akceptacji siebie, wzmocnienia potencjau oraz wyraania siebie. Zachta do zabawy i eksperymentowania. Ide warsztatu jest wolno i rado tworzenia. Bez oceniania, liczy si dziaanie. Bdy popeniamy po to, by si na nich uczy, a nawet czasem (przy okazji;)) odkry co nowego. Wracamy do dziecicej ciekawoci, budzimy nasz artystyczn kreatywno, si sprawstwa i radzenia sobie z problemami w niestandardowy sposb.
Warsztaty s dedykowane osobom, ktre amatorsko fotografuj i chc pozna podstawy wiedzy o fotografii, a ponadto s ciekawe rozwoju przez sztuk, w szczeglnoci poprzez fotografi.

Spotkanie bdzie podzielone na dwa etapy:
1. cz teoretyczna (nauka obsugi lustrzanki cyfrowej/ rozszyfrowanie funkcji manualnych)
2. cz praktyczna

20 listopada, roda, godz. 17:00-20:00 FRESKI WOKALNE ABY WYZWOLI SWJ PRAWDZIWY GOS. Prowadzenie: Agata Brzska.
Warsztat odbywa si bdzie przy muzyce na ywo, ktr bdziemy tworzy my i kady kto bdzie chcia si doczy. Sprawi to, e jeszcze bardziej bdziemy mogli poczu czym jest dwik, gos, wibracja i jak ona wprawi nas moe w ruch, wzajemnie na siebie oddziaujc. eby uruchomi gos skupiamy si na oddechu, ruchu, czuciu wasnego ciaa. Bdzie to spotkanie z dwikami, z gosem, z improwizacj na melodiach, piosenkach, tekstach poprzez uprzedni prac ze wiadomym oddechem, ruchem, tacem. Otwarcie si na kady dwik jest relaksem i byciem tu i teraz. W trakcie spotkania bd narzdzia pomagajce uwolni gos i wasn ekspresj. Doskonaa przestrze do wsplnej twrczoci, relaksu, wdrwki w gb siebie.
Warsztat dla osb niemajcych dowiadcze z piewem, tacem i ruchem, oaz dla tych ktre chc pogbi swoj wiadomo i warsztat pracy. Dla wszystkich piewajcych, niepiewajcych, taczcy i nie taczcych, szukajcych spoecznoci twrczej, szukajcych wgldu, szukajcych radoci i przyjemnoci, chccych co zmieni.

Spotkanie w krgu szczeglnie dla tych ktrzy tskni za nieskrpowanym, wolnym piewem, penym radoci, uczu i ekspresji. Dla tych co tskni za byciem razem, w kontakcie, w przyjemnoci bycia, bez oceny i okrelania na kategorie, kolory czy poprawne/ niepoprawne.
Agata Brzska trenerka rozwoju osobisteo, arteterapeutka, coach, pomysodawca wydarze opartych na improwizacji Psychofreski.

22 listopada, pitek, godz. 17:00-20:00 WARSZTATY PISANIA DLA POCZTKUJCYCH. Prowadzenie: Alina Krzemiska ze szkoy pisania Marii Kuli.
Warsztaty s dla wszystkich, ktrzy lubi czyta i chcieliby co napisa. Ale te dla kadego, kto niczego w yciu nie przeczyta ani nie napisa, ale chciaby sprbowa. Pisania mona si nauczy tak samo jak gotowania, jedenia na rowerze, taczenia samby i szydekowania. Jak kada z umiejtnoci, pisanie moe nam przychodzi z wiksz lub mniejsz atwoci. S ludzie, ktrzy po pierwszej lekcji samby mogliby jecha do Rio i miga w pirach i tacy, ktrzy potrzebuj 10 albo 20 lekcji. Kto piecze ciasto jak ma 10 lat, a kto jak ma 30 i potrzebuje hiper dokadnego przepisu. Ale kady, absolutnie kady moe nauczy si piec ciasto i taczy samb. I pisa.
Alina Krzemiska jest trenerk pisania i pisark a take terapeutk i counsellerk Gestalt. Uczy pisa. Fascynuje j, gdy na jej warsztatach ludzie odkrywaj ukryte gboko w sobie historie, ktre tylko czekaj, by je uwolni.

_________________________________________________________________________

23-28 listopada KURS ZAWD ARTYSTKA. Prowadzenie: Anna Szapert, Paulina Czapska.
Malujesz, fotografujesz, filmujesz, projektujesz, piszesz, taczysz? Dziaasz w polu sztuki? Zajmujesz si animacj kultury? Tworzysz?

Zarabiasz na swojej twrczoci, albo chciaaby zacz?
Chcesz co zmieni w swojej pracy? Co Ci blokuje? Masz wraenie, e dobre pomysy zbyt dugo pozostaj tylko pomysami?
Kurs ZAWD: ARTYSTKA wiczenia z prac zaprojektowany dla artystw wchodzcych na rynek pracy, oraz takich, ktrzy planuj wprowadzi w swoim yciu zawodowym zmian.
Kurs ma formu pracy w grupie. Zawiera elementy przekazywania wiedzy, wymiany dowiadcze i dyskusji, pracy kreatywnej w maych zespoach oraz pracy indywidualnej w trakcie zaj. Rama kursu zostaa stworzona w oparciu o podejcie skoncentrowane na rozwizaniach i narzdzia art coachingowe.

PROGRAM ARTYSTKA W PRACY to cykl 6 szeciogodzinnych spotka grupowych:

- 23 listopada, godz. 9:00-15:00 ARTYSTKA W PRACY co dla Ciebie znaczy zawd artystka? Jak aktualnie definiujesz to pojcie? Wtek pci nie jest obojtny w wiecie sztuki. Razem zastanowimy si nad okreleniem "sztuka kobieca" w kontekcie stosunkowo krtkiej historii kobiet na akademiach artystycznych oraz niewielkiej reprezentacji sztuki tworzonej przez kobiety. Przedstawimy dane, ktre pokazuj, e na co dzie kobiety dowiadczaj dyskryminacji pciowej zarwno na uczelni, jak i na rynku sztuki. Przyjrzymy si trudnociom, z jakimi wie si zawd artystki, a take z nowej perspektywy spojrzymy na dotychczasowe dowiadczenia uczestniczek w tym zakresie. Zastanowimy si nad tym jak indywidualne trudnoci, ktrych dowiadczaj artystki s zwizane z szerszym spoecznym kontekstem ich funkcjonowania. Poszukamy inspiracji w rnych herstoriach artystek mniej i bardziej uznawanych.

- 24 listopada, godz. 9:00-15:00 TWRCZE DNA. Czy i w jaki sposb wyznaczasz sobie cele zwizane z prac twrcz? A moe sama myl o tym ju Ci paraliuje? Uwaasz, e kreatywno to spontaniczny proces, w ktrym wyznaczanie celw nie ma sensu? Po czym poznajesz, e idzie Ci dobrze? Czy potrafisz rozrni cel swojej pracy od jej efektu? Do czego to rozrnienie moe by przydatne? Jakie s Twoje zasoby twrcze? Jak o nich mylisz? W jaki sposb z nich korzystasz? Jak je cenisz? W jaki sposb przechowujesz i odnawiasz? Co pomaga Ci je odblokowa?
Podczas tego spotkania dowiesz si dlaczego nawyk wyznaczania celw pomaga dobrze organizowa prac twrcz. Poznasz take kryteria pozwalajce waciwie formuowa cele, co uatwia mierzenie postpw i eliminuje potencjaln frustracj, a nawet lk, ktry czasem towarzyszy praktyce wytyczania celw. Bdziesz miaa okazj dowiedzie si czym rni si cel od efektu i dlaczego to istotne, eby uwzgldnia w planowaniu dziaa obie te kategorie. Nauczysz si prostej techniki mierzenia postpw przy uyciu skali. Podczas tego spotkania przedstawimy take rne teorie i sposoby rozumienia zasobw twrczych. Refleksja dotyczca zasobw, moe pomc w uruchomieniu nowych moliwoci, motywowa do dziaania i wzmacnia poczucie wasnej skutecznoci.

- 25 listopada, godz. 15:00-21:00 NAWYKI TWRCZEGO UMYSU. Czy mylaa kiedy o uczeniu si i osadzaniu w roli artystki jako o rozwijaniu nawykw? Zwracasz uwag na swoje twrcze rytuay, ktre pomagaj Ci w pracy? Umiesz dostrzec przyzwyczajenia, automatyczne zachowania, ktre utrudniaj Ci realizacj dziaa? Nawyki ma kada z nas. Jedne pomagaj, a inne przeszkadzaj w codziennej pracy. Ich sia polega midzy innymi na tym, e s nieuwiadomione. Zachcamy wic, eby je rozpoznaa.
Podczas tego warsztatu poznasz ramy teoretyczne pomagajce zrozumie czym s i jak dziaaj nawyki. Dowiesz si w jaki sposb moesz z nimi eksperymentowa i jak obserwacja, modyfikacja lub wprowadzenie nowych nawykw moe wspiera Ci w rozwoju zawodowym. Rozdzia ten prezentuje i zbiera w sposb uporzdkowany podstawowe wskazwki opracowane przez badaczy zagadnienia. Wskazwki, ktre przeprowadz Ci przez proces diagnozowania i ksztatowania nawykw w obszarze Twojej pracy twrczej. Poznasz pojcia zwizane z teori formowania i dziaania nawykw takie jak: ptla nawyku, rutyna, zwyczaj, wskazwka, wyzwalacz, nagroda, koo nawykw twrczego umysu.

- 26 listopada, godz. 15:00-21:00 KRYTYK WEWNTRZNY. Czy mimo wyznaczonych celw, okrelonych zasobw i wypracowanych nawykw twrczych czasem masz wraenie, e nie jeste w stanie podj, kontynuowa lub zakoczy swojej pracy? Czy bywa tak, e paraliuje Ci lk, nachodzi zwtpienie, stwierdzasz, e praca twrcza nie jest dla Ciebie? Czy wstydzisz si dzieli swoj prac? Masz trudno w mwieniu o sobie dobrze? Uwaasz, e opowiadanie o swojej pracy z uznaniem, docenianie siebie i dostrzeganie wasnych sukcesw waciwie nie przystoi czy jest domen zadufanych w sobie chwalipit? Czy odczuwasz siln potrzeb wielokrotnego poprawiania tego, co zrobisz?
Podczas tego spotkania w oparciu o teori dialogowego Ja Huberta Hermansa bdziesz miaa szans dowiedzie si wicej o tym, co to znaczy, e kada z nas syszy gosy".

Porozmawiamy take o tym, skd moe pochodzi gos Wewntrznej Krytykantki oraz jakie jego typy opracowa na podstawie bada psycholog i terapeuta Jay Earley. Bdziesz moga dowiedzie si wicej o tym, jak sama dowiadczasz swojej wewntrznej krytyki. Poznasz pomysy na twrcze wykorzystanie krytycznej perspektywy z uyciem mylenia lateralnego.

- 27 listopada, godz. 15:00-21:00 SZTUKA I PIENIDZE. Pienidze i sztuka to dwa kompletne przeciwiestwa - wydaje si, e taka jest pierwsza, najczciej spotykana reakcja na zestawienie tych dwch sw obok siebie.
Jak poruszasz si w wiecie finansw? Ile energii i czasu powicasz na martwienie si o stan swojego portfela? Co z tego wynika? Czym dla Ciebie s pienidze? Co czujesz, kiedy o nich mylisz? Czy tworzenie traktujesz jak dziaalno zarobkow? Co mylisz na temat swoich dochodw w kontekcie uprawiania sztuki? Jak gospodarujesz swoimi rodkami finansowymi? Jakich zmian w sferze finansowej potrzebujesz?
Podczas tego spotkania zastanowisz si nas swoj osobist histori relacji z pienidzmi, stworzysz list kryteriw wspomagajc wycen twojej twrczoci i powiczysz negocjacje finansowe.

- 28 listopada, godz. 15:00-21:00 PLAN ROZWOJU ZAWODOWEGO. Moe mylisz, e skoro nie jeste szefow wielkiego przedsibiorstwa, nie masz na gowie rady nadzorczej i akcjonariuszy to planowanie tego, co bdziesz robia za dwa lata nie ma wikszego sensu? Stawiasz pierwsze kroki w wiecie sztuki? Dziaasz intuicyjnie? Improwizujesz? Uwaasz, e tabelki raczej zabijaj, ni wzmacniaj kreatywno? Planowanie kojarzy Ci si ze strat czasu?

Jestemy innego zdania. Mylenie dugofalowe, planowanie strategiczne, tworzenie miaych wizji nie jest domen wycznie przedsibiorcw. Projektowanie przyszoci moe przynie korzyci. Osoby planujce swoj przyszo osigaj lepsze wyniki w pracy, bardziej dbaj o swoje zdrowie, a co najistotniejsze s w stanie lepiej przewidzie i przygotowa si na przeszkody na drodze do wybranego celu. Czciej osigaj to, na czym im zaley. Z tego wanie powodu zachcamy Ci zarwno do snucia miaych wyobrae, jak i do rozwanego namysu nad kolejnymi, maymi krokami.
Tak ukierunkowane mylenie o rozwoju zawodowym moe wspiera Ci w procesie podejmowania decyzji, regulowa poziom niepewnoci zwizanej z prac, koncentrowa Twoj uwag na oszczdnym gospodarowaniu tym, co ju masz; a nawet wspiera w bardziej realistycznym planowaniu konkretnych zada. Planowanie moe by twrczym procesem.

_________________________________________________________________________

30 listopada, sobota, godz. 10:00-13:00 PSYCHOFRESKI zaproszenie do spontanicznego tworzenia na ywo. Prowadzenie: Agata Brzoska.
Wydarzenie pene twrczej, swobodnej twrczoci zapraszajce chtnych do wsplnej improwizacji wizualnej. Podczas, ktrego bdziemy wsplnie tworzy albo spokojnie obserwowa. Kady bdzie mia szans si spontanicznie przyczy. Dla kadego, bez wzgldu na umiejtnoci, rodowisko. Artystw, amatorw, zawodowcw, malujcych, fotografw, pisarzy, zaciekawionych i poszukujcych. czy ma ch swobodnego tworzenia.
Celem jest pokonywanie granic, skomunikowanie si, jednoczenie rodowiska artystw i nie-artystw, zasmakowanie klimatu, po prostu bycie...
Prowadzce pomagaj spojrze na wyzwania z rnych perspektyw. Ucz krytycznego i samodzielnego mylenia. Towarzysz w procesie budowania wiadomoci, samodzielnoci, sprawczoci oraz odpowiedzialnoci osobistej i spoecznej. Pokazuj, e praca z emocjami i przekonaniami na temat wiata i siebie jest rwnie istotna, jak poszerzanie swojej wiedzy i zdobywanie nowych umiejtnoci w innych obszarach ycia. Wierz po prostu, e zmian wiata warto zacz od siebie.

Prowadzce pomagaj spojrze na wyzwania z rnych perspektyw. Ucz krytycznego i samodzielnego mylenia. Towarzysz w procesie budowania wiadomoci, samodzielnoci, sprawczoci oraz odpowiedzialnoci osobistej i spoecznej. Pokazuj, e praca z emocjami i przekonaniami na temat wiata i siebie jest rwnie istotna, jak poszerzanie swojej wiedzy i zdobywanie nowych umiejtnoci w innych obszarach ycia. Wierz po prostu, e zmian wiata warto zacz od siebie.
♥ Paulina Czapska Zawodowo zajmuje si rozmawianiem o rozwizaniach. Stwarza przestrze do wiczenia si w nowych sposobach mylenia i dziaania. Pracuje jako terapeutka, coach i trenerka.
♥ Anna Szapert Pracuje jako terapeutka, coach, trenerka i wykadowczyni akademicka. Wsptworzy kolektyw edukacyjny Future Simple oraz program "Zawd Artystka -wiczenia z prac". Jestem doktorantk na Uniwersytecie SWPS.

Warsztaty odbywa si bd w budynku ARTzony
Orodka Kultury im. C. K. Norwida.
Os. Grali 4, 31-959 Krakw.

Projekt realizowany jest przy udziale finansowym Gminy Miejskiej Krakw w ramach wydarzenia Sztuka do rzeczy - Design w Krakowie
oraz
Dofinansowano ze rodkw Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzcych z Funduszu Promocji kultury.

Link do wydarzenia: www.facebook.com/events/466350460576461/


Szczegowe informacje:
ARTzona Orodka Kultury im. C. K. Norwida
os. Grali 4, 31-959 Krakw
tel. 12 644 38 98, m.kozlowska@okn.edu.pl
www.artzona.okn.edu.pl
www.facebook.com/ARTzonaOKN


https://www.facebook.com/events/466350460576461/
Miejsce:
ARTzona Orodka Kultury Norwida, os. Grali 4, Krakw.
Godz.
WYDARZENIE ARCHIWALNE, już zakończone

 
 

BIBLIOTEKI  |  CENTRA KULTURY  |  GALERIE  |  KABARETY  |  KINA  |  KLUBY  |  MUZEA  |  MUZYCZNE  |  SPORT  |  STOWARZYSZENIA  |  TANECZNE  |  TEATRY  |  INNE


Dodaj wydarzenie    |    Dodaj relację    |    Rejestracja  |  Logowanie


 Copyright © 2002-2024


Polskie Niezależne Media
 

 O patronacie medialnym    |    Kontakt z Redakcją

 Serwis Dziś w Krakowie jest w całości finansowany przez Fundację Promocji Kultury