Strona Główna
 

 
ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
 
- OGŁOSZENIA

FIRMY ► | NOCLEGI | RESTAURACJE | PRZYJĘCIA | URODA | ZDROWIE
Ogłoszenia - OFERUJĘ »  + Dodaj ogłoszenie  
OFERUJĘ
Wpisz szukane słowo lub frazę.   
Antyki, Sztuka
Biuro, Języki obce
Budownictwo
Dla dzieci
Dom, Ogród
Edukacja, Kursy, Szkolenia
Elektronika i AGD
Finanse, Ubezpieczenia
Gastronomia
Książki, Poligrafia
Motoryzacja
Muzyka, Film
Narzędzia, Maszyny
Nieruchomości, Lokale
Odzież, Obuwie
Praca
Prawo
Transport
Turystyka, Sport
Uroczystości, Śluby
Uroda, Zdrowie
Zwierzęta

 » Turystyka, Sport

Hotel Estera Kraków
tel. 12 354 37 77
Hotel Estera
Estery 6
Hotel Estera zapewnia szeroki wybór pokoi, przeznaczonych zarówno dla osób podróżujących samotnie, jak i dla par, a także par z dziećmi. Wszystkie pokoje są zawsze odświeżone przed przyjazdem gości i gotowe na ich pobyt.
Szukając dobrego hotelu w Krakowie na pewno nie należy narzekać na brak opcji. Jednakże nie każdy z nich zapewnia pobyt o wysokim standardzie. Dlatego też tak często ludzie decydują się na hotel Estera na Kazimierzu, który od lat dostaje same pozytywne opinie od swoich gości.
Hotel ten zapewnia szeroki wybór pokoi, przeznaczonych zarówno dla osób podróżujących samotnie, jak i dla par, a także par z dziećmi. Wszystkie pokoje są zawsze odświeżone przed przyjazdem gości i gotowe na ich pobyt. Wystrój każdego pokoju utrzymany jest w stylu klasycznym i eleganckim, co nadaje wszystkiemu dużo luksusu. Każdy na pewno doceni nocleg w takim pokoju i będzie wspominał zapewniany tam komfort przez wiele lat.
Hotel Estera posiada swoją własną autorską restaurację. Restauracja Esterante ma menu, w którym przeważają dania kuchni polskiej i żydowskiej. Kolacja tam jest zatem świetnym uzupełnieniem do noclegu na krakowskim Kazimierzu, gdzie nie brakuje tradycji żydowskich. Pasja i doświadczenie kucharzy zapewnia, że każde danie z restauracji Esterante na pewno zapisze się w pamięci.
Zarówno w hotelu, jak i w restauracji, ceny są ustalone na bardzo korzystnym dla klientów poziomie. Dzięki temu każdy może cieszyć się z pobytu, nawet jeżeli nie ma dużego budżetu. Do hotelu Estera z chęcią wraca się podczas kolejnych wizyt w Krakowie, co ostatecznie potwierdza, że jest to idealny wybór na nocleg dla wszystkich.
https://hotelestera.pl
28-12-2020

 Dodaj ogłoszenie
 
 Copyright © 2002-2021 KRAKÓW ZAPRASZA Kontakt z Redakcją
     
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone w ogłoszeniach.