Strona Główna
 

 
ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
 
- OGŁOSZENIA

FIRMY ► | NOCLEGI | RESTAURACJE | PRZYJĘCIA | URODA | ZDROWIE
Ogłoszenia - OFERUJĘ »  + Dodaj ogłoszenie  
OFERUJĘ
Wpisz szukane słowo lub frazę.   
Antyki, Sztuka
Biuro, Języki obce
Budownictwo
Dla dzieci
Dom, Ogród
Edukacja, Kursy, Szkolenia
Elektronika i AGD
Finanse, Ubezpieczenia
Gastronomia
Książki, Poligrafia
Motoryzacja
Muzyka, Film
Narzędzia, Maszyny
Nieruchomości, Lokale
Odzież, Obuwie
Praca
Prawo
Transport
Turystyka, Sport
Uroczystości, Śluby
Uroda, Zdrowie
Zwierzęta

 » Biuro, Języki obce

Wirtualne Biuro Kraków
tel. 516066671
info@coworkingrynek28.pl
Wirtualne Biuro Kraków
Wirtualne Biuro Kraków
Wirtualne Biuro Kraków - adres rejestracyjny, odbiór i obsługa poczty oraz biuro coworkingowe. Zarejestruj swoją firmę już od 39 złotych miesięcznie. Nasze biuro podlega pod urząd skarbowy przyjazny przedsiębiorcom co znacząco ułatwi wam prowadzenia działalności gospodarczej. Posiadamy także biuro coworkingowe i sale konferencyjne pozwalające na fizyczne prowadzenie biznesu. Jesteśmy właścicielem nieruchomości co gwarantuje wam stabilność adresu dla waszej firmy. Zaufały nam już firmy z całego województwa. Cały czas rozwijamy naszą ofertę, z których korzysta wasz firma. Pojawiają się dodatkowe usługi oraz wsparcie firm informatycznych i marketingowych. Duża część naszego biznesu przenosi się do sieci dzięki czemu będziecie mieli dostęp do panelu klienta oraz infrastruktury, która da wam przewagę nad innymi firmami.

Nasza usługa jest bardzo elastyczna ponieważ pozwala na wybranie pakietów, na które się składają różne zakresy naszych usług. Wynika to z tego, że każdy z naszych klientów ma inne potrzeby i wymagania. Jeśli macie wyjątkowe potrzeby dotyczące tego jak ma wyglądać wasza usługa - zadzwońcie do nas. Postaramy się przygotować dla was ofertę skrojoną na miarę. Pomożemy wam też w dobraniu innych usługa jakie możecie zakupić lub wynająć od naszych partnerów. Współpracujemy z firmami księgowymi, marketingowymi oraz kancelariami prawnymi. Możecie dzięki temu skomponować specjalny zestaw usług jaki pomogą w sukcesie waszej firmy.

Coworking jest usługa, na które wyrosła nasza firma. Posiadamy szereg stal przystosowanych do pracy. Możecie w ramach naszego coworkingu założyć i rozwijać swoją firmę. Jeśli chcecie przenieść swoją działalność do Krakowa z innego miejsca w Polsce zapraszamy was do kontaktu.

W ramach oferty naszego biura możemy wam pomóc w założeniu spółki z o.o. Możecie ją zarejestrować w naszym biurze oraz skorzystać z usług firmy księgowej, o której wcześniej wspominaliśmy. Spółka z o.o. jest formą działalności gospodarczej oferujące zalety jakiej nie posiada zwykła działalność gospodarcza.

Zapraszamy do kontaktu:

Tel: 516-066-671

https://krakow.coworking-centrum.pl/
http://https://krakow.coworking-centrum.pl/
09-12-2020

 Dodaj ogłoszenie
 
 Copyright © 2002-2021 KRAKÓW ZAPRASZA Kontakt z Redakcją
     
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone w ogłoszeniach.